X
پنجشنبه, ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۸ ۵۹
طبقه بندی:
 خبر برون سازمانی   خبر درون سازمانی   اخبار و رویدادها   اخبار استان ها  
 اطلاعیه ها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   گاهنامه خبری  
چچ
12 پروژه اقتصاد مقاومتی در صنعت گیلان اجرا می شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

12 پروژه اقتصاد مقاومتی در صنعت گیلان اجرا می شود

فرهاد دلق‌پوش در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در استانداری گیلان برگزار شد با بیان اینکه در سال 99 تعداد 12 پروژه اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت تعریف شد اظهار داشت: مجموع اشتغال این پروژه‌ها هزار و 186 نفر است و معادل هزار و 82 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای آن‌ها در نظر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، فرهاد دلق‌پوش در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در استانداری گیلان برگزار شد با بیان اینکه در سال 99 تعداد 12 پروژه اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت تعریف شد اظهار داشت: مجموع اشتغال این پروژه‌ها هزار و 186 نفر است و معادل هزار و 82 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای آن‌ها در نظر گرفته شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت گیلان بهره‌برداری چهار پروژه از مجموع 12 پروژه اقتصاد مقاومتی سازمان صمت استان گیلان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: طرح توسعه مجتمع ذوب آهن درفک، آرین تخته، روغنکشی گنجه رودبار و طرح توسعه شرکت گیل راد از جمله طرح‌هایی هستند که به بهره‌برداری رسیدند.

وی با بیان اینکه در پی افتتاح برخی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی بخش صنعت استان برای 366 نفر شغل ایجاد شد افزود: مجموعا 797 میلیارد تومان برای این طرح‌ها که در زمینه تامین کالاهای اساسی یا تکمیل زنجیره ارزش مرتبط با فرآوری مواد خام صنعتی بودند سرمایه‌گذاری انجام شد.

وی با بیان اینکه چهار پروژه اقتصاد مقاومتی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان چیزی حدود 80 تا 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، ابراز داشت: چهار پروژه اقتصاد مقاومتی این سازمان هم در دست اجرا است که پروژه آجر سفال با 97 درصد و کاسپین تامین با 95 درصد پیشرفت فیزیکی از جمله آن‌ها محسوب می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اجرای پروژه شرکت تعاونی دارویی با 90 درصد پیشرفت فیزیکی و پروژه شرکت پینک با 84 درصد پیشرفت فیزیکی را هم متذکر شد و تاکید کرد: پیش‌بینی می‌کنیم پروژه آجر سفال در بهمن 1400، کاسپین تامین در شهریور 1400، پروژه شرکت پینک در مهر 1400 و پروژه شرکت تعاونی در اسفند امسال به بهره‌برداری برسند.

دکتر دلق‌پوش از اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی شرکت دستکش گیلان با 70 درصد پیشرفت فیزیکی و تکمیل آن تا بهمن امسال سخن گفت و اضافه کرد: پروژه اقتصاد مقاومتی نورد پوشش الوان در بهمن امسال و پروژه شرکت پارس شهاب هم که هم‌اینک 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد در بهمن 1400 تکمیل می‌شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.1053487459819
Query time: 3.2995510101318