جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان گیلان

نماد استان
   
 
  • پیش بینی اعتبار 834 میلیارد ریالی برای طرح های نیمه تمام استان

   رئیس سازمان صمت گیلان خبر داد:

   پیش بینی اعتبار 834 میلیارد ریالی برای طرح های نیمه تمام استان

   پیش بینی اعتبار 834 میلیارد ریالی برای طرح های نیمه تمام استان

   رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان گفت:برای طرح‌های نیمه‌تمام استان، 834 میلیارد ریال، برای بازسازی و نوسازی‌ها نیز مبلغ هزار و 73 میلیارد ریال و برای سرمایه در گردش مبلغی دیگری در نظر گرفته شد.

   به گزارش واحد روابط عمومی سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان، فرهاد دلق‌پوش در جلسه پایش طرحهای نیمه تمام صنعتی گیلان اظهار داشت:برای طرح‌های نیمه‌تمام استان، 834 میلیارد ریال، برای بازسازی و نوسازی‌ها نیز مبلغ هزار و 73 میلیارد ریال و برای سرمایه در گردش مبلغی دیگری در نظر گرفته شد.

   وی به توزیع یارانه تسهیلات برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان گیلان از محل منابع تبصره 18 اشاره کرد و افزود: در این راستا برای طرح‌های نیمه‌تمام استان مبلغ 66 میلیارد ریال، برای بازسازی و نوسازی‌ها مبلغ 85 میلیارد ریال و برای سرمایه در گردش نیز مبلغ 29 میلیارد ریال اختصاص یافت.

   رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان گفت: در رابطه با رشته فعالیت‌های پیشنهادی اولویت‌دار در نوسازی و بازسازی صنایع در سال 97، در واقع صنایعی مانند نساجی پوشاک چرم و کفش، قطعه‌سازی و مجموعه‌های تولید خودرو و دیگر شاخصه‌ها جزء اولویت‌‌های این استان قرار دادیم.

   دکتر دلق‌پوش خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان مبلمان، دکوراسیون داخلی، تولیدکنندگان انواع پوشاک، تولیدکنندگان کیف و کفش دست‌دوزو ماشینی، واحدهای صنفی انواع چاپ و تولیدکنندگان تجهیزات الکترونیکی و دیگر شاخصه‌ها در اولویت برنامه بازسازی و نوسازی قرار گرفتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,524,255
تعداد بازدید امروز : 73
آخرین به روزرسانی : 08:28  1398/04/01