جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان گیلان(آزمایشی)

نماد استان
   
 
  • 56تن مرغ منجمد و گوشت قرمز در گیلان توزیع می شود

   مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان :

   56تن مرغ منجمد و گوشت قرمز در گیلان توزیع می شود

   56تن مرغ منجمد و گوشت قرمز در گیلان توزیع می شود

   مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از توزیع 40 تن مرغ منجمد و 16 تن گوشت قرمز منجمد در استان خبر داد.

   مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از توزیع 40 تن مرغ منجمد و 16 تن گوشت قرمز منجمد در استان خبر داد.

   محمد بداشتی عصر سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در راستای رسالت برنامه های تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان از روز چهارشنبه پنجم دی ماه 40 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب هشت هزار و 900 تومان در استان توزیع می شود .

   وی تصریح کرد: شهرستان رشت توسط فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای رفاه و هفت و بزودی در جانبو به تدریج توزیع خواهد شد.

   وی اضافه کرد: همچنین در سایر شهرستان های استان نظیر املش(فروشگاه هفت) ماسال(فروشگاههای هفت، رحمتی و طاهریان)،سیاهکل(فروشگاه هفت)،شفت(فروشگاههای علیزاده و رفیعی) ،رضوانشهر(فروشگاه های کریمی ونوری)آستارا(جانبو) فومن ( فروشگاه هفت) آستانه اشرفیه(فروشگاه های هفت و جانبو) نیز مرغ منجمد توزیع می شود.

   بداشتی افزود: در شهر رودبار(فروشگاه های رفاه و دانشمند)،لنگرود(فروشگاه های هفت و رفاه) ، انزلی(فروشگاه های جانبو و مارلیک) ، صومعه سرا(فروشگاه های کامران و پژمان و افق کوروش)، لاهیجان(فروشگاه های حسین زاده و کارگر)، تالش(فروشگاه های سیدمحمدی، گیلاندوست و نیایش و افق کوروش) رشت(هفت و رفاه و بزودی درجانبو)نیز مرغ منجمد توزیع خواهد شد.

   بداشتی اظهار داشت: همزمان با توزیع مرغ منجمد، 16 تن گوشت قرمز منجمد برزیلی با قیمت 29 هزار و 500 تومان و سایر گوشت های منجمد با قیمت 28 هزار تومان از روز چهارشنبه در شهرستان رشت توسط فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای (دلفین درمنظریه)، رفاه- فریدون شریفی(م بزرگ)-فدائی یوسف(م پاسداران)-مجتبی نوری(سرزمین شمالی)-فلامینگو خمام و خشکبیجار توزیع خواهد شد.

   وی خاطر نشان کرد: همچنین گوشت منجمد در این مرحله فقط در شهرهای شفت، آستانه اشرفیه، رودبار، لنگرود، انزلی، سنگر، لاهیجان، تالش، توزیع می شود.

   سخنگوی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به حضور بازرسان این سازمان به صورت محسوس و نامحسوس در زمان توزیع این فراورده ها اظهار داشت: هموطنان نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی، موضوعات را به سامانه 124 گزارش کنند.

   گفتنی است گیلان یکی از تولید کنندگان مرغ است و 40 درصد مازاد تولید مورد نیاز استان به استان های دیگر صادر می شود.همچنین گوشت گرم مخلوط گوساله در رشت کیلویی بین 61 تا 65 هزار تومان و مخلوط گوشت گوسفند کیلویی 64 تا 70 هزار تومان عرضه شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,432,996
تعداد بازدید امروز : 489
آخرین به روزرسانی : 11:46  1398/01/05