جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان گیلان(آزمایشی)

نماد استان
   
 
  • خدمات رسانی مراکز عرضه کالا و خدمات در ایام عید نوروز در شهرستان ماسال

   خدمات رسانی مراکز عرضه کالا و خدمات در ایام عید نوروز در شهرستان ماسال

   خدمات رسانی مراکز عرضه کالا و خدمات در ایام عید نوروز در شهرستان ماسال

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماسال از برپایی فروش های فوق العاده با همکاری اتحادیه های و مراکز صنفی و فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای در این شهرستان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، علی حسینی با اشاره به همکاری 60 واحد صنفی در برپایی فروش های فوق العاده گفت: 8 فروشگاه زنجیره ای نیز با ارائه تخفیف 5 تا 25 درصدی در حال عرضه اقلام و کالاهای اساسی به شهروندان می باشند.

   وی از فعالیت نانوانی ها، فروشگاه های مواد غذایی، مراکز و واحدهای خدمات خودرو و ... در این شهرستان در ایام عید نوروز خبر داد و گفت: با توجه به توریستی بودن شهرستان ماسال و افزایش سفرهای نوروزی به این شهرستان، واحدهای صنفی و خدماتی همکاری ویژه ای در زمینه دارند.

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماسال همچنین از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در این شهرستان خبر داد و افزود: اجرای این طرح همزمان با سراسر استان از 15 اسفند آغاز شده است و به مدت یک ماه ادامه دارد.

   وی بازرسی و انجام گشت های مشترک با همکاری ادارات و نهادهای مرتبط با عرضه کالا و خدمات را از جمله مهم ترین برنامه های این طرح سراسری عنوان کرد و افزود: همه ی مراکز خدماتی و عرضه کنندگان کالا موظف به رعایت سود قانونی، درج قیمت کالا و خدمات، صدور فاکتور برای مشتری می باشند و در صورت عدم رعایت موارد فوق، پرونده تخفات آنها جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال می گردد.

   وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، شکایت خود را به سامانه شبانه روزی ستاد خبری 124 و یا شماره 44660387 اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماسال اطلاع دهند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,487,351
تعداد بازدید امروز : 150
آخرین به روزرسانی : 12:23  1398/03/04