جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان گیلان(آزمایشی)

نماد استان
   
 
  • فروشگاه بزرگ سرزمین شاد با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریال در رشت افتتاح شد

   فروشگاه بزرگ سرزمین شاد با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریال در رشت افتتاح شد

   فروشگاه بزرگ سرزمین شاد با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریال در رشت افتتاح شد

   فروشگاه بزرگ سرزمین شاد، عرضه کننده مستقیم البسه و پوشاک، عصر امروز با حضور مسئولین استانی در رشت افتتاح شد.

   فروشگاه بزرگ سرزمین شاد، عرضه کننده مستقیم البسه و پوشاک، عصر امروز با حضور مسئولین استانی در رشت افتتاح شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی برای راه اندازی این فروشگاه گفت: فروشگاه بزرگ سرزمین شاد در فضایی به مساحت تقریبی 1800 مترمربع احداث شده است و برای بیش از 85 نفر اشتغال مستقیم ایجاد نموده است.

   علی منتظری تصریح کرد: محصولات ارائه شده در این فروشگاه از تولیدات گروه تولیدی سرزمین شاد به عنوان بزرگترین واحد دوخت و دوز کشور با بیش از یک هزار و 200 نفر پرسنل زبده و کارآزموده در منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی می باشد.

   فرماندار شهرستان رشت در برنامه افتتاح این فروشگاه گفت: فعالیت واحدهای صنعتی با قابلیت و قدرت رقابت با محصولات مشابه خارجی در گیلان، مایه افتخار استان و کشور است.

   سید عیسی مهدوی افزود: گروه تولیدی سرزمین شاد با ایجاد فروشگاه های معتبر در سطح کشور و صادرات محصولات تولیدی خود، روند کاملی را در تولید و تجارت ایجاد و علاوه بر فروش و بازاریابی محصولات خود، زمینه های اشتغال پایدار را برای جوانان این استان فراهم کرده است.

   مدیرعامل گروه تولیدی سرزمین شاد در جریان افتتاح این فروشگاه گفت: سرمایه گذاری در اجرای این طرح و آغاز به کار این فروشگاه یکی از ابتکارات انجام شده در ایجاد فروشگاه های عرضه پوشاک با برند معتبر در مسیرهای بین شهری و لب جاده ای است.

   وی با اشاره به تولید و عرضه انواع پوشاک برای کودکان، بانوان و آقایان در سنین مختلف و با سلایق مختلف گفت: یکی از مهم ترین اهداف گروه شرکت های سرزمین شاد جلوگیری از سوء استفاده دلالان و عرضه محصولات نامعتبر و بی کیفیت در سطح کشور است.

   احمد طاهری افزود: محصولات گروه تولیدی سرزمین شاد با نام تجاری ROOH علاوه بر عرضه مستقیم در شهرهای انزلی، رشت، تهران، مشهد، ارومیه، بابل، اردبیل، تبریز، خرم آباد، قائمشهر، بیرجند و نور به کشورهای اروپایی و خاورمیانه صادر می شود.

   وی تصریح کرد: طرح توسعه بعدی گروه تولیدی سرزمین شاد احداث فروشگاه چند منظوره به مساحت تقریبی 8 هزارمترمربع در منطقه آزاد انزلی است.

   طاهری افزود: این فروشگاه چندمنظوره در 5 طبقه شامل رستوران، هایپر مارکت، عرضه لوازم خانگی و عرضه پوشاک و ... با سرمایه گذاری بیش از 600 میلیارد ریال در حال احداث است و تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

   گفتنی است گروه تولیدی سرزمین شاد صادرکننده نمونه کشوری در سال 93 و واحد کارآفرین نمونه استان در منطقه آزاد تجاری، صنعتی انزلی واقع شده است و شعبه جدید فروشگاهی این گروه تولیدی در کیلومتر 10 جاده رشت انزلی بعد از بازار الگویی ماهی فروشان افتتاح شد.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,433,010
تعداد بازدید امروز : 503
آخرین به روزرسانی : 11:46  1398/01/05