جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان گیلان(آزمایشی)

نماد استان
   
 
  • زیرساخت های بازرگانی ایجاد شده در آستارا قابل تحسین است

   معاون بازاریابی و تنظیم روابط سازمان توسعه تجارت ایران:

   زیرساخت های بازرگانی ایجاد شده در آستارا قابل تحسین است

   معاون بازاریابی و تنظیم روابط سازمان توسعه تجارت ایران گفت: زیرساخت های بازرگانی و تجارت خارجی ایجاد شده در شهرستان مرزی بندر آستارا قابل تحسین است

   معاون بازاریابی و تنظیم روابط سازمان توسعه تجارت ایران گفت: زیرساخت های بازرگانی و تجارت خارجی ایجاد شده در شهرستان مرزی بندر آستارا قابل تحسین است.

   به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، «میرابوطالب بدری» در جریان سفر دو روزه خود به استان گیلان و بازدید از سازمان توسعه تجارت رشت، بندر، گمرک و منطقه آزاد انزلی، بندر تازه تأسیس، گمرک زمینی و بازارچه مشترک مرزی آستارا جهت بررسی مسیر ترانزیت چین – قزاقستان (اکتائو) - ایران، خطاب به خبرنگاران خاطرنشان کرد: شرایط ایده آلی در این شهرستان وجود دارد که می توان به واسطه آن سرمایه گذاران خارجی را جهت سرمایه گذاری دعوت کرد.

   وی گردشگری توریسم را از دیگر پتانسیل های بالقوه آستارا دانست و توضیح داد: این منطقه توانایی های بسیاری برای عرضه دارد که اگر سرمایه گذاران خارجی با ویزگی های موجود آشنا شوند، سرمایه گذاری خواهند کرد.

   معاون بازاریابی و تنظیم روابط سازمان توسعه تجارت ایران: معرفی اینگونه مناطق را از مهمترین اهداف سازمان توسعه تجارت ایران عنوان و اضافه کرد: در جریان این سفر علاوه بر بازدید میدانی، جلسه کارگروه کمیته توسعه صادرات در استانداری گیلان، جلسه نشست در سازمان توسعه تجارت رشت، منطقه آزاد انزلی، فرمانداری و بندر آستارا تشکیل و فرصت های مختلف تجارت و سرمایه گذاری در گیلان بررسی شد.

   وی در پایان تأکید کرد: با مشاهده قابلیت های مختلف مایل هستیم همه روابط را به شکل همه جانبه افزایش دهیم.

   به گزارش ایسنا، در این سفر «موسویان» مدیرکل دفتر بازرگانی آسیا و اقیانوسیه، «اسدیان» مدیرکل دفتر بازرگانی اروپا و آمریکا، «ایران پناه» رئیس اداره کشورهای مشترک المنافع و «کمری» کارشناس کشور چین سازمان توسعه تجارت ایران، حضور داشتند

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,432,995
تعداد بازدید امروز : 488
آخرین به روزرسانی : 11:46  1398/01/05